Vrijdag 7 februari
Zitat von Wiseguy am Februar 12, 2025, 11:36 pm UhrAfgelopen vrijdag voor het eerst op een vrijdag bij Sixsens geweest.
Goed om dat een keer mee te maken. Aanzienlijk drukker (zowel dames als heren) dan, volgens mijn eigen ervaring, op een dinsdag of donderdag.
Ik had de indruk dat er veel nieuwe behoorlijk goed uitziende dames waren. Op de heren heb ik niet zo gelet. ;-).
Echter veel van hun passen niet bij mijn smaak. Ze zijn (te) jong, (te) slank en/of hebben siliconen-borsten. Niet mijn smaak.Gelukkig waren er ook nog genoeg dames die wel passen bij mijn persoonlijke voorkeur. Ik heb danook 2 prima kamers en 1 redelijke kamer gehad. Allereerst met de voor mij nieuwe Hongaarse Julia. Dat was een prima kamer. Zie de topic die ik voor haar heb aangemaakt. Vervolgens weer als vanouds een topkamer met Dominicaanse Sarah. Tenslotte nog een redelijke kamer met de Bulgaarse Alexandra gedaan. Dat alles afgewisseld met de wellness- en restaurant/lounge-momenten weer een prima dagje gehad.
Maar ik geef denk ik toch de voorkeur aan de andere, wat rustigere, door de weekse dagen.
Afgelopen vrijdag voor het eerst op een vrijdag bij Sixsens geweest.
Goed om dat een keer mee te maken. Aanzienlijk drukker (zowel dames als heren) dan, volgens mijn eigen ervaring, op een dinsdag of donderdag.
Ik had de indruk dat er veel nieuwe behoorlijk goed uitziende dames waren. Op de heren heb ik niet zo gelet. ;-).
Echter veel van hun passen niet bij mijn smaak. Ze zijn (te) jong, (te) slank en/of hebben siliconen-borsten. Niet mijn smaak.
Gelukkig waren er ook nog genoeg dames die wel passen bij mijn persoonlijke voorkeur. Ik heb danook 2 prima kamers en 1 redelijke kamer gehad. Allereerst met de voor mij nieuwe Hongaarse Julia. Dat was een prima kamer. Zie de topic die ik voor haar heb aangemaakt. Vervolgens weer als vanouds een topkamer met Dominicaanse Sarah. Tenslotte nog een redelijke kamer met de Bulgaarse Alexandra gedaan. Dat alles afgewisseld met de wellness- en restaurant/lounge-momenten weer een prima dagje gehad.
Maar ik geef denk ik toch de voorkeur aan de andere, wat rustigere, door de weekse dagen.
Zitat von Dutch gentleman am Februar 15, 2025, 10:32 pm UhrIk ga er vanuit dat je vorige week vrijdag, 7 februari jl., bedoelt en niet "vrijdag 7 september" (dus vorig jaar en alweer 5 maanden geleden) zoals in de kop staat.
Ik ga er vanuit dat je vorige week vrijdag, 7 februari jl., bedoelt en niet "vrijdag 7 september" (dus vorig jaar en alweer 5 maanden geleden) zoals in de kop staat.