Please or Register to create posts and topics.

Zaterdag 23 augustus

Gisteren weer een goede dag gehad in Sixsens. Er waren minder bezoekers dan normaal op een zaterdag. Daardoor heerste er meer een zondagse sfeer overdag. Uitgebreid de tijd voor gesprekjes met de dames. Alhoewel sommigen dat wat overdreven (ik noem natuurlijk geen namen). ‘s Avonds zou dat veranderen.

Duitse Melis was er. Normaal is ze er niet niet op zaterdag, maar gisteren wel. Ik heb er direct gebruik van gemaakt en met haar de eerste kamer van de dag en voor haar de eerste na haar vakantie gemaakt. Kamer 11! En het was weer sensationeel goed. Sommigen zouden zeggen GT goed!

Ik wilde graag eens kennis maken met de nieuwe Monika. Vorige week had ik haar al even gesproken. Ze was wat bezorgd over mijn Barokkar, dus vandaag afgesproken om een trio te gaan doen. Na wat overleg met Mimi en Monika op de kamer beland. De dames konden het goed vinden met elkaar, dus er heerste een goede sfeer. Zie verder de recensie van Monika.

Gelukkig kwam de zon eindelijk tevoorschijn, zodat ik lekker even kon zonnen en ook de jacuzzi was weer heerlijk ontspannend.

Terwijl ik in de bar zat en van plan was te gaan eten kwam er ineens een nieuwe dame binnen lopen. Estefania uit Brazilië was net begonnen. Ze heeft kort zwart haar (zo lang als Nikki), een grote tattoo op haar rug en een vrij lichte huidskleur. Mijn eetplannen werden een uurtje uitgesteld en wij gingen samen naar jacuzzi kamer 9. Zie verder haar recensie. Ik heb haar ook nog voorgesteld aan de Portugese bar dame (die gisteren het haar erg mooi had zitten) en aan Sarah, Shakira en Sol.

‘s Avonds in de bar veranderde de sfeer. Barby was er niet, dus geen show van haar, maar Ina nam haar rol maar even over met een zwoele dans aan de paal (die hield ze alleen maar vast, geen paaldansact). Daarna nam de Bulgaarse clan de ruimte voor de DJ over. Vooral Dana was wild aan het dansen. Het toetje werd gevormd door een zwoel dansende Monika, eerst met Dana en later nog even met Ami. Een zeer fraai gezicht en @assman zou gewild hebben dat hij die 4 billen had zien schudden. Ondanks dat er rond 10 uur toen ik weg ging nog mannen binnen kwamen, bleef het qua aantal mannen wel rustiger dan de laatste tijd. Wellicht is het geld op door de vakantie en moet dat eerst weer worden aangevuld?

In ieder geval heb ik genoten van 4 dames in de kamer in 3 heerlijke uurtjes en van de wellness. Mijn massage praktijk was deze keer niet zo druk bezocht en bleef beperkt tot Mickey en Alexis. Alle 46 dames die er vrijdag waren minus Pascale heb ik ook gezien (Natalya was er bij uitzondering op zaterdag) plus Duitse Melis en Estefania, dus er waren 47 dames.

Nog een kleine update: De douche is voorzien van nieuwe zeepdispensers.

Bachatero, Flyerke and 6 other users have reacted to this post.
BachateroFlyerkeDarioWithHair1960Den TekkerijsbeerssAssmanozzy